Blog Details: Left

Klinika Fizjoterapii i Rehabilitacji Sportowej Dr Łokieć podjęła współpracę z firmą Acus Med, dostawcą m.in. najwyższej jakości igieł do akupunktury SOMA. To polski produkt, po który coraz częściej sięgają fizjoterapeuci sportowi oraz akupunkturzyści z całej Polski.

Acus Med tworzą fizjoterapeuci, lekarze i naturopaci, których połączyło zamiłowanie do suchego igłowania i akupunktury.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom postanowiliśmy podjąć współpracę z Acus Med i tym samym rozszerzyć prowadzone przez nas usługi. Już niedługo w naszym gabinecie będą dostępne do kupienia niezbędne produkty dla sportowców oraz naszych pacjentów i klientów – mówi Dominik Kolmaga z Klinki Dr Łokieć.

W siedzibie kliniki, która mieści się przy ulicy Okopowej 23 będzie można nabyć m.in. dyski sensomotoryczne, thera bandy, cold packi, rolery do automasażu, stadiopasta (działa przeciwbólowo, stosowana jest do zmniejszania siniaków i obrzęków - chroni oraz działa zmiękczająco i relaksująco na skórę), olejki i maści tajskie (rozgrzewające), maty i wałki akupunkturowe Lyapko oraz wiele więcej.

- Profesjonalna obsługa oraz jakość produktów w pełni nas zadowala, z czego niezmiernie jest nam miło. Mamy nadzieję, że wszystkie produkty Acus Med przypadną do gustu naszym klientom - dodaje Dominik Kolmaga.