Blog Details: Left

Dr Łokieć to obecna nazwa Kliniki Fizjoterapii i Rehabilitacji Sportowej założonej w 2013 roku przez doświadczonego fizjoterapuetę Mateusza Chajęckiego. Wcześniej gabinet funkcjonował pod nazwą Fizmed.

 

Skąd pomysł na nową nazwę?

Łokieć to często wykorzystywane skuteczne narzędzie w terapii różnych urazów ortopedycznych. Doskonale posługuje się nim Mateusz Chajęcki, szef kliniki a także inni doświadczeni fizjoterapeuci i masażyści, którzy zapewniają najwyższy standard wykonywanych usług.


W klinice Dr Łokieć działamy według sprawdzonej metodologii, która zakłada w pierwszej kolejności poznanie potrzeb naszych pacjentów, a następnie wybór metody oraz narzędzi terapii. Cechuje nas zaangażowanie i profesjonalizm, a także gruntowna wiedza na temat anatomii ludzkiego ciała.

 

 

W ciągu kilku lat zaufało nam kilkuset pacjentów, których wspieraliśmy w powrocie do pełnej sprawności. Jesteśmy przyjaciółmi biegaczy i triathlonistów, od lat opiekujemy się nimi w organizowanych przez nas specjalnych strefach masażu na największych imprezach biegowych w Polsce – m.in. PZU Maratonie Warszawskim, PZU Półmaratonie Warszawskim oraz na biegach z cyklu Runmageddon.

 

Zapraszamy do naszej nowej kliniki przy ulicy Okopowej 23 w Warszawie.