Blog Details: Left

Fizjoterapeutka i technik masażysta, absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.

W trakcie pięciu lat studiów rozwinęła wiedzę teoretyczną z zakresu fizjoterapii. Poza tym odbyła staż w 14 placówkach medycznych w Warszawie, co dało łącznie 960 godzin praktyki zawodowej.

Wcześniej Martyna ukończyła dwuletnią szkołę masażu. Swój warsztat zawodowy rozwijała m.in. w trakcie kilkumiesięcznej pracy jako masażystka na statku Stena Line Scandinavia.

Do zespołu fizjoterapeutów Kliniki Fizjoterapii i Rehabilitacji Sportowej Dr Łokieć dołączyła w 2019 roku. W poprzednich latach czynnie uczestniczyła w organizowanych przez klinikę strefach masażu podczas imprez Fundacji Maraton Warszawski.

Podczas praktyki gabinetowej wykorzystuje techniki pracy narzędziowej z technikami manualnymi bazujące na koncepcji pracy z patologiami narządu ruchu. Dzięki różnym technikom stara się znaleźć jak najskuteczniejszy sposób na rozwiązanie problemu pacjenta.

W 2022 roku pełniła funkcję terapeuty polskiej Kadry Narodowej Juniorów Kanadyjkarek i Kanadyjkarzy na Mistrzostwach Świata i Europy. 

Martyna jest bardzo aktywna fizycznie. Jeździ na rowerze i trenuje crossfit. Lubi też czytać książki popularnonaukowe, a później polecać je pacjentom i przemycać różne ciekawostki ze świata nauki na wizytach. Jak sama twierdzi praca w zawodzie fizjoterapeuty to jej pasja. 

Umów wizytę