Blog Details: Left

Fizjoterapeuta, absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, założyciel Kliniki Fizjoterapii i Rehabilitacji Sportowej Dr Łokieć

W środowisku sportowym znany jako Dr Łokieć, którym postawił nogi szerokie grono biegaczy i triathlonistów. Specjalizuje się w rehabilitacji kręgosłupa, urazów stawów obwodowych oraz wszelkich kontuzji przeciążeniowych związanych z amatorskim lub zawodowym uprawianiem sportu. Prowadzi treningi stabilizacyjne, udziela  konsultacji.

 

Współpracuje z czołowymi polskimi biegaczami długodystansowymi (ultra) – z Marciniem Świercem, z którym jeździ na obozy biegowe oraz Andrzejem Radzikowskim, zwycięzcą słynnego Spartathlonu (232km) w 2016 roku.

Ponadto w dotychczasowej karierze współpracował z drużynami koszykarskimi Polonia 2011 oraz AZS Politechnika Warszawska. Był również fizjoterapeutą w państwowej przychodni SPZZLO Warszawa-Żoliborz, a także zajmował się rehabilitacją domową i odbywał praktyki w wielu placówkach specjalizujących się w zakresie rehabilitacji m.in.: Carolina Medical Center, Poradni Rehabilitacji i Chorób Kręgosłupa VIGOR, Centrum Zdrowia Dziecka, Szpital Bielański, SPZZLO Warszawa-Żoliborz i inne.

W 2013 roku założył Gabinet Rehabilitacji Fizmed, który w 2017 roku przekształcił się w Klinikę Fizjoterapii i Rehabilitacji Sportowej Dr Łokieć.

Umów się na wizytę