Blog Details: Left

Paweł Bartosiak - fizjoterapeuta, technik masażysta

Z Kliniką Dr Łokieć związany od stycznia 2015 roku.

Absolwent fizjoterapii na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł licencjata. Aktualnie studiuje fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiegow Warszawie. Dyplomowany technik masażysta.

W swojej dotychczasowej karierze pracował m.in. jako fizjoterapeuta w jednym z najbardziej popularnych uzdrowisk, czyli w Ciechocinku. Jego miejscem pracy był Hotel Uzdrowiskowy St. George, w którym zajmował się min. diagnostyką, fizykoterapią, indywidualnymi ćwiczeniami z pacjentami, ćwiczeniami z pacjentami w komorze UGUL, balnoterapią (wirówki kończyn górnych i dolnych, galwanizacja czterokomorowa, ćwiczenia z pacjentami w basenie), pracą z pacjentami na cykloergometrach. 

W Klinice Dr Łokieć zajmuje się przede wszystkim pacjentami ortopedycznymi. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie stosując i dobierając odpowiednie formy oraz techniki rehabilitacji. Zapewnia profesjonalny masaż, ćwiczenia poprawiające kondycję, rehabilitacyjne oraz porady zdrowotne.

Umów się na wizytę